درباره ما

ما بر این باوریم که زیبایی یک تخصص بوده و انجام دادن آن هم، کار کاملا تخصصی به شمار می‌آید. چرا که برای انجام امور مربوط به زیبایی باید تجربه، تخصص و هنر لازم را در اختیار داشت. سالن زیبایی گرند با مدیریت شاپور بزرگ از سال 1377 در زمینه زیبایی،‌ خدمات متنوعی را در اختیار تمامی عزیزان قرار داده است. این مجموعه با چند دهه تجربه، توانسته طبق آخرین متد روز دنیا گام برداشته و نوین‌ترین خدمات زیبایی را در اختیار مشتریانش قرار دهد. یکی از این موارد تولید و پخش پروتز موی طبیعی، ترمیم پروتز مو، دیزاین و کوتاهی موی آقایان و… است.

سابقه کاری

24 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات زیبایی آقایان از جمله گریم تخصصی داماد، باعث شده تا سطح رضایت مشتریان بسیار بالاتر برود. چرا که سطح ارائه خدمات زیبایی آقایان، از لحاظ کیفی بالا بوده و توانسته رضایت مراجعه‌کنندگان را به خودش جلب کند. به طور کلی، سالن زیبایی گرند، یک مرکز تخصصی برای آقایان به شمار می‌آید. یعنی برای افرادی که قصد دارند سطح کاملا متفاوتی از زیبایی را در چهره‌شان تجربه کنند. شاید بیان چنین موضوعی به ظاهر یک ادعا به شمار بیاید، اما نمونه کارهای مجموعه گرند، فراتر از یک ادعا بوده و همیشه توانسته عده زیادی را شگفت‌زده کند.
همان‌طور که اشاره کردیم، بحث زیبایی یک موضوع تخصصی بوده و باید توسط افراد متخصص انجام شود. در این باره باید بگوییم که مدیریت سالن زیبایی گرند در اختیار هنرمند و گریمور سینما و تلویزیون، جناب استاد شاپور بزرگ قرار دارد. استاد شاپور بزرگ علاوه بر سابقه فعالیت در سینما و تلویزیون، تحصیلات آکادمیک خود را در بهترین دانشگاه هنری ایران، یعنی دانشگاه سوره گذرانده و آمادگی ارائه انواع خدمات زیبایی حرفه‌ای را به تمام مشتریان دارد. هدف این مجموعه، به روز بودن سطح کیفی ارائه خدمات کیفی و همچنین جلب رضایت مشتریان بوده است. به همین دلیل، تمام مشتریان می‌توانند در مجموعه گرند، شاهد بهترین خدمات زیبایی توسط مجرب‌ترین کادر تخصصی باشند.

بروزترین امکانات

سالن زیبایی گرند با بهره گرفتن از به‌روزترین متدهای زیبایی دنیا، می‌تواند پاسخگوی نیاز تمام مشتریان باشد. بدین معنا که فرقی ندارد شما به دنبال کدام نوع خدمات زیبایی باشید، به طور کلی می‌توانید حساب ویژه‌ای روی مجموعه گرند باز کنید. چرا که تمام انتظارات و نیازهای شما در این مجموعه به خوبی پاسخ و پوشش داده خواهد شد. یعنی از خدمات زیبایی داماد گرفته تا امور تخصصی ترمیم مو و… همگی در سالن زیبایی گرند، امکان‌پذیر خواهد بود. شما همچنین می‌توانید برای تماشای نمونه کارهای ما، به وب‌سایت و صفحه اینستاگرام‌مان هم مراجعه نموده و از آنجا ما را دنبال کنید.