کراتینه مو

ارائه خدمات مربوط به کراتینه مو در سالن آرایش مردانه گرند

امروزه روش‌های متعددی برای صاف کردن موهای وز و یا فر به وجود آمده است. در واقع در دنیای کنونی مدرن، روش‌های بسیار نوینی برای زیبایی به وجود آمده است. این روش‌ها کار را برای همه افراد آسان‌تر کرده است. چرا که استفاده از روش‌های نوین زیبایی بسیار آسان‌تر بوده و دردسرهای کمتری دارد. از طرفی دیگر، می‌تواند در کمترین زمان ممکن، به بهترین نتایج دلخواه هم رسید. در این مطلب به موضوع کراتینه مو برای آقایان خواهیم پرداخت تا به طور کامل با این روش آشنا شوید. پس با ما همراه باشید.

کراتینه مو چیست و برای چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

همان‌طور که می‌دانید جنس موی تمام افراد با یکدیگر متفاوت است. به طور کلی اگر بخواهیم جنس موها را دسته‌بندی کنیم، می‌توانیم به 2 نوع موهای لخت یا نرم و همچنین موهای فر و یا وز اشاره کنیم. افرادی که موهای فر یا وز دارند، معمولا دردسرهای زیادی را تجربه می‌کنند. این افراد ممکن است از اتوی مو هم بسیار زیاد استفاده کنند، که به شدت برای ریشه مو مضر بوده و باعث ریزش شدید آن و حتی طاسی در دراز مدت می‌شود! این در حالی است که روش‌های مناسب و سالم‌تری برای صاف کردن موهای فر یا وز وجود دارد.

یکی از بهترین روش‌ها کراتینه کردن مو است. در این روش با استفاده از مواد مخصوص مفید برای موی سر، می‌تواند موهای فر یا وز را تبدیل به موهای صاف و یا لخت کرد. موادی که در کراتینه مو وجود دارد، نه تنها برای موهای سر مضر نیست بلکه موجب تقویت شدن آن هم می‌شود. نکته جالب در این روش طولانی بودن مدت زمان لخت شدن موهای سر است. یعنی این گونه نیست که شما موهایتان را با روش کراتینه، لخت یا صاف کنید و پس از چند روز تاثیر آن از بین برود. بلکه می‌توانید حتی تا چند ماه از لخت بودن موهای سرتان لذت ببرید که البته پس از مدت‌زمانی، این روش نیاز به تمدید برای نتایج بهتر را خواهد داشت.

آیا آقایان هم به کراتینه مو نیاز دارند؟

همان‌طور که در بالا توضیح دادیم، جنس موهای تمام افراد با یکدیگر متفاوت است. روش کراتینه مو هیچ محدودیت خاصی برای آقایان و یا خانم‌ها ندارد. مهم‌ترین موضوع این است که موهای فر و یا وز می‌تواند هم برای خانم‌ها و هم آقایان بسیار آزاردهنده باشد. چرا که شکل گرفتن و یا مدل‌ دادن به موهای فر و یا وز، کار بسیار سختی است. اما با لخت کردن مو، می‌توان به بهترین مدل‌های دلخواه رسید. آقایانی که قصد ازدواج و یا تغییر بالقوه چهره‌شان را دارند، می‌تواند از روش کراتینه مو استفاده کنند. سپس شاهد تغییرات بسیار زیادی در چهره و موهایشان خواهند شد. چنین تغییری باعث افزایش سطح رضایت و حتی اعتماد به نفس افراد خواهد شد.

بهترین خدمات کراتینه مو را در سالن گرند تجربه کنید

سالن زیبایی گرند، با سال‌ها تجربه و داشتن بهترین تیم مجرب در زمینه زیبایی، آماده ارائه انواع خدمات زیبایی به آقایان است. این مجموعه توسط استاد شاپور بزرگ، گریمور سینما و تلویزیون مدیریت می‌شود و تمام خدمات تحت نظارت ایشان، انجام می‌گردد. در نتیجه، افراد می‌توانند در سالن زیبایی گرند از بهترین و سطح بالاترین خدمات زیبایی بهره‌مند گردند. از جمله این خدمات می‌توان به گریم حرفه‌ای داماد، ترمیم مو، پروتز مو، کراتینه مو و… اشاره کرد.

تماس درواتساپ